🔥 Big Sale! 15% OFF -> Use Code: Sale15

Hours
Minutes
Seconds

Blej Followers Shqiptar për Instagram dhe TikTok

Numri 1 në Shqipëri

Bli Ndjekës, Pëlqime, Shikime dhe Komente

Deri në 500'000 Ndjekës & Pëlqime:

Shërbimet Tona

Schnelle Lieferung

Dorëzim i Shpejtë

Porosia trajtohet menjëherë. Rezultate brenda 2-48 orëve

premium-quality

Cilësi Premium

Ne përqendrohemi në kënaqësinë më të lartë të klientit dhe garantojmë cilësinë më të mirë.

Pagesë e Sigurt

Pagesa bëhet përmes PayPal, Visa ose Mastercard, e mbrojtur me enkriptim SSL.

Instagram Follower kaufen

Pse duhet të blej ndjekës?

Sa më shumë ndjekës të kesh, aq më shumë vëmendje do të marrësh nga përdorues të tjerë ose nga kompani.

Përmbajtjet e mira janë çelësi për të rritur numrin e ndjekësve. Imagjino, a do të ndjekësh më shumë një llogari me shumë ndjekës apo një me pak?

Një llogari me shumë frekuentim zakonisht do të marrë më shumë vëmendje se një llogari me frekuentim të ulët. Prandaj, është e rëndësishme të kesh kujdes që të ndash përmbajtje interesante dhe me cilësi të lartë për të rritur numrin e ndjekësve.

A janë ndjekësit e vërtetë?

Po, ne ofrojmë vetëm ndjekës të vërtetë nga llogari të vërteta dhe aktive. Të gjithë këta përdorues kanë fotografi profili, postime, ndjekës dhe ndjekin edhe llogari të tjera. Ju lutemi të vini re se edhe pse këta ndjekës janë të vërtetë, ata nuk do të pëlqejnë postimet, nuk do të shikojnë postimet ose nuk do të interagojnë në asnjë mënyrë me ju.

Tiktok Follower kaufen

Rreth Nesh

Ne jemi një ekip i profesionistëve të web-dizajnit me seli në Zvicër. Me vite përvojë në fushën e rrjeteve sociale dhe marketingut online, ne jemi partneri ideal kur bëhet fjalë për të blerë ndjekës, pëlqime ose shikime. Falë njohurive tona të gjerë dhe sigurimit të cilësisë, ne ofrojmë shërbimin më të mirë në treg për klientët tanë. Ne jemi të bindur se një prezencë e fortë online është shumë e rëndësishme për çdo biznes dhe jemi të gatshëm t’ju ndihmojmë të arrini qëllimet tuaja. Ne presim me padurim t’ju dëgjojmë dhe të jemi në dispozicionin tuaj për çdo pyetje apo shqetësim rreth web-dizajnit dhe marketingut online.

Çfarë thonë klientët për ne

Jam e mahnitur nga ndjekësit, pëlqimet dhe shikimet në Instagram dhe TikTok që kam blerë nga ky dyqan! Cilësia është e shkëlqyer dhe kam marrë dërgesën shpejt dhe në mënyrë të besueshme. Shërbimi i klientit është gjithashtu i shkëlqyer dhe pa dyshim do të blej përsëri këtu. 5 yje!
Elira Krasniqi
E vetëpunësuar në Dropshipping
5/5
Fillimisht isha skeptik kur dëgjova për këtë dyqan, por jam vërtet i lumtur që e provova! Ndjekësit në Instagram që kam blerë janë me cilësi të shkëlqyer dhe i kam marrë shpejt dhe në mënyrë të besueshme.
Arjan Berisha
Pronar i një marke veshjesh
5/5
Jam i impresionuar nga performanca dhe besueshmëria e këtij dyqani! Kam blerë pëlqime në Instagram për më shumë se një vit dhe kurrë nuk kam përjetuar ndonjë vonesë në dorëzim. Jam gjithmonë shumë i kënaqur me cilësinë dhe performancën e shërbimit.
Gentian Demiri
I vetëpunësuar në Marketingun e Rrjetit
5/5

Pyetje të Shpeshta (FAQ)

A duhet të jetë profili im në rrjete sociale publik?

Po, përndryshe porosia nuk mund të ekzekutohet, sepse do të ishte pa efekt. Të gjitha llogaritë në rrjete sociale duhet të jenë aktive.

A keni nevojë për fjalëkalimin tim?

Jo. Ne nuk kemi nevojë për fjalëkalimin për të kryer porosinë. Varësisht nga shërbimi, na nevojitet vetëm emri yt i përdoruesit në profil ose linku i postimit.

Sa shpejt dorëzohet porosia?

Shërbimet tona nuk do të jenë të dukshme menjëherë në llogarinë tuaj, pasi ne generojmë ndjekës, pëlqime ose komente në një mënyrë natyrale. Shpejtësia e dorëzimit varet nga sa ndjekës, pëlqime ose shikime blini. Një porosi mund të dorëzohet brenda 2 orëve deri në 48 orë. Ju lutemi të kini parasysh se një dorëzim i shpejtë i menjëhershëm mund të jetë i rrezikshëm për llogarinë, pasi ajo mund të bllokohet.

Kam bërë porosi, por nuk shoh ende rezultate

Ne ekzekutojmë porositë e klientëve menjëherë dhe rezultatet do të shfaqen shpejt në llogarinë tuaj të rrjeteve sociale. Nëse nuk shihni rezultate, kjo mund të jetë për shkak të faktorëve të mëposhtëm:

  • A keni përcaktuar platformën e duhur të rrjeteve sociale kur keni dërguar porosinë?
  • A është llogaria juaj në rrjetet sociale aktive dhe publike?

Nëse prapëseprapë nuk shihni rezultate, ju lutemi të kontaktoni shërbimin tonë të klientit. Ne do të merremi me çështjen sa më shpejt të jetë e mundur.

Cilat metoda pagese ofroni?

Ne ofrojmë metodat më të njohura të pagesës në Shqipëri si PayPal, Mastercard, Visa ose American Express.